SPIROMETRIJA

PLAUČIŲ FUNKCIJOS TYRIMAI

Sormedica yra oficialus pasaulyje pripažinto gamintojo Vyaire Medical atstovas. Tiekiame naujausią, itin tikslią ir lengvai valdomą plaučių funkcijos tyrimų įrangą, skirtą diagnozuoti suaugusiųjų, vaikų ir kūdikių susirgimus. Su šia įranga galima atlikti visą spektrą matavimų – nuo plaučių tūrio ir difuzinės talpos per viso kūno pletizmografiją iki impulsinės oscilometrijos ar kvėpavimo mechanikos.

Galime pasiūlyti tiek jau pilnai sukonfigūruotą laboratoriją, tiek įrangą bazinei spirometrijai, kurią vėliau papildysite įvairiais plaučių funkcijos tyrimų sprendimais – spirometrais, kvėpavimo takų bei plaučių funkcijos tyrimų aparatais, filtrais/vienkartinėmis priemonėmis bei kita profesionalia įranga.

MEDŽIAGŲ APYKAITOS IR ORGANIZMO ENERGIJOS
RESURSŲ VERTINIMAS,
KARDIOPULMONOLOGINIS TESTAVIMAS

Tiekiame Vyaire Medical medžiagų apykaitos vertinimo sistemas, suderinamas su EKG matavimo preitaisais, dviračiais-ergometrais, bėgtakiais bei kita išorine testavimo įranga.

Su šio gamintojo įranga gali būti atliekami visapusiški kardiopulmonologinių testavimų ir organizmo energijos resursų vertinimai. Testuojami ir pacientai, kvėpuojantys DPV sistemos pagalba arba kenčiantys nuo spontaninio kvėpavimo sindromo.

Teirautis apie prekę: