AUTOLOGINIO FIBRINO KLIJŲ
IR TROMBOCITAIS PRATURTINTO FIBRINO (PRF®) PARUOŠIMO SISTEMA

Sormedica tiekia Vivostat – vienintelę pasaulyje įstaigoje atliekamo autologinio fibrino klijų ir trombocitais praturtinto fibrino (PRF®) paruošimo sistemą. Vivostat sistema apjungia saugių, lanksčių ir vartotojui patogių produktų asortimentą, kurį galima panaudoti įvairiose klinikinėse procedūrose.

Vivostat sistema – saugu, lankstu ir paprasta naudoti
Vivostat® sistemos unikalumas yra inovatyvus patentuotas biotechnologinis procesas, leidžiantis patikimai paruošti autologinio fibrino klijus ar trombocitais praturtintą fibriną (PRF®) be krionuosėdų ir nenaudojant atskiro trombino komponento. Be to, Vivostat® fibrino klijų sudėtyje nėra jaučio kilmės komponentų ir visiškai nėra aprotinino.

Pilnai automatizuotą Vivostat sistemą sudaro trys komponentai:

  • Procesorius

Procesorius yra naudojamas paciento kraujo apdorojimui ir Vivostat fibrino klijų ar Vivostat PRF® tirpalo paruošimui.

  • Aplikatorius

Aplikatorius kontroliuoja Vivostat tirpalo tiekimą į procedūros vietą.

  • Vienkartinis rinkinys

Į vienkartinį rinkinį įeina visi komponentai, kurių reikia Vivostat fibrino klijų ir Vivostat PRF® paruošimui ir naudojimui. Jis tiekiamas su įvairiais taikomaisiais produktais, kurių kiekvienas yra optimaliai pritaikytas įvairių tipų procedūroms.

Vivostat autologiniai fibrino klijai
Jau daug metų medicinos specialistai ruošia autologinio fibrino klijus, kurių pagrindas yra trombinas ir fibrinogenas. Procesas būdavo komplikuotas, prie jo reikėjo daug dirbti ir tai užimdavo daug laiko.
Su Vivostat® sistema šis procesas tampa greitas ir paprastas.

Vivostat sistema užtikrina geriausią įmanomą sprendimą įvairiose medicinos srityse – tiek chirurgijoje, tiek kraujo perpylimo centre, kraujo banke ar kitose medicinos srityse.
Darbui su  Vivostat sistema nereikia specialiai apmokyti personalo.

Vivostat PRF® trombocitais praturtintas fibrinas
Trombocitai ir augimo faktoriai daug metų buvo naudojami kaip pagalba regeneruojant audinius ir stimuliuojant kaulų formavimąsi, pavyzdžiui, neurochirurgijoje, kardiochirurgijoje, plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, ortopedinėje chirurgijoje ir kt. Šiais atvejais naudojamą trombocitų tirpalą tradiciškai tiekia kraujo bankas.

Šiuo metu medicininės įrangos rinkoje siūlomi įvairūs paprastesni prietaisai trombocitų tirpalo gamybai, kurių pagrindas yra centrifugavimo technologija. Daugeliui produktų vis dar reikalinga papildoma priežiūra, norint užtikrinti sterilumą, jie pasižymi silpnomis biofizinėmis savybėmis, turi tiekimo sistemos trūkumų.

Vivostat išsprendė šias problemas, sukurdami perversmą sukėlusią Vivostat technologiją, naudojamą autologinio fibrino klijų paruošimui ir naudojimui.

Derinant fibrino tirpalą su trombocitų koncentratu, galima gauti nešėjąkontroliuojamą išskyrimą ir kraujagyslių įauginimo terpę – ir visa tai viename produkte Vivostat PRF® – trombocitais praturtintame fibrine.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Teirautis apie prekę: