INTERVENCINĖS RADIOLOGIJOS PRIEMONĖS

Intervencinės radiologijos specialistai perkutaniniu metodu gydo periferinės kraujotakos ligas. Specialistai atlieka pakitusio kraujagyslės spindžio (susiaurėjimo, išsiplėtimo arba užsikišimo) atstatymą-išplėtimą kaklo, inkstų, klubų, šlaunų ir blauzdų kraujagyslėse, rečiau galvos smegenų kraujagyslėse. Taip pat gydo kraujagyslės spindžio dalies arba viso kraujagyslės spindžio užkimšimus, atlieka kraujo tėkmės sustabdymą kraujagysliniuose dariniuose.

Mūsų atstovaujami gamintojai siūlo aukščiausios kokybės produktus, skirtus:

  • periferinei angiografijai;
  • perkutaninei transliuminalinei angioplastikai (PTA);
  • stentų implantavimui;
  • embolizacijai.

Vienas iš atstovaujamų gamintojų, Merit Medical, gali pasiūlyti diagnostinius bei gydomuosius rinkinius, specialiai pritaikytus konkretaus gydytojo ar įstaigos poreikiams.

Visų, procedūrai reikalingų produktų surinkimas operacinėje gali užtrukti. O laikas yra ypatingai svarbus aspektas skubios pagalbos, tokios kaip išeminio ar hemoraginio insulto, atvejais.

Individualiai pritaikyti Merit Medical rinkiniai gali optimizuoti efektyvumą, sumažinti sąnaudas ir atliekas, tuo pačiu metu pilnai atitikdami individualius specialisto ir gydymo įstaigos poreikius. 

Teirautis apie prekę: