DIALIZĖS SPRENDIMAI

Dializė – tai pakaitinė inkstų terapija, kuri taikoma, kai savi inkstai nebesugeba apvalyti organizmo nuo medžiagų apykaitos produktų, pašalinti vandens pertekliaus, palaikyti normalios organizmo šarmų ir rūgščių, elektrolitų pusiausvyros. Skiriamos dvi dializės rūšys: hemodializė ir peritoninė dializė. Sormedica siūlo įrangą bei vienkartines priemones abiems šioms procedūroms atlikti.


DIALIZĖS APARATAI

Tiekiame pasaulinėje rinkoje už kokybę ir patikimumą ypač vertinamus Nikkiso hemodializės aparatus. 
Nikkiso – tai  hemodializės aparatų pradininkė Japonijoje, per ilgus metus užsitarnavusi puikios kokybės dializės aparatų tiekėjos vardą visame pasaulyje.

Naujieji DBB-EXA dializės aparatai pagaminti užtikrinant kokybiškesnę, efektyvesnę dializės procedūrą pacientui, yra ypač ergonomiški ir automatizuoti, todėl palengvina medicinos personalo darbą, kuris daugiau laiko gali skirti pacientui.

Šie aparatai automatiškai atlieka visus dializės žingsnius be personalo priežiūros – jie patys užsipildo krauju, tuomet automatiškai pereina į gydymo režimą, grąžina kraują ir signalizuoja pasibaigus procedūrai.

Visa reikiama informacija apie pacientą ir individualūs gydymo duomenys yra įrašomi į naujojo aparato elektroninę Paciento kortelę. Įstačius šią kortelę į aparatą, sistema nuskaito reikiamus duomenis ir gali pradėti gydymą. Duomenų nereikia kaskart suvedinėti iš naujo.

      Kiti Nikkiso dializės aparatų privalumai:

  • Unikali D-FAS sistema automatiškai kraujo magistrales užpildo krauju, tuomet pereina į gydymo režimą ir taip pat automatiškai grąžina kraują pacientui;
  • Online HDF/HF prieš ir po diliucija;
  • Koncentrato vamzdyno skalavimas;
  • 2 dializato filtrai geresnei pakaitinio skysčio ir dializato filtracijai;
  • Svarbiausių parametrų grafinis vaizdavimas;
  • UF, bendras, bikarbonato laidumo profiliavimas;
  • Patogumas ir patikimumas. 

Teirautis apie prekę: