DEZINFEKCIJA

 GLOSAIR 400# SAUSO RŪKO PATALPŲ DEZINFEKCIJOS SISTEMA

GlosAir 400#  rūko patalpų dezinfekcijos sistema su vandenilio peroksidu ir sidabro katijonais – efektyvi, patikima Jūsų ligoninės ar kitos įsitaigos patalpų dezinfekcija moderniomis priemonėmis.

GlosAir 400#  paprasta ir patogu naudotis – baigus dezinfekciją patalpomis galima saugiai naudotis, nereikia jokio papildomo valymo. 

Veiklioji sistemos medžiaga, dezinfekantas biocidas yra aktyvus prieš koronavirusų šeimą bei įvairius kitus patogenus – todėl ši dezinfekcijos sistema puikiai tiks koronaviruso prevencijai.

RENSAIR – UNIKALI, YPATINGAI EFEKTYVI IR ILGAAMŽĖ

ORO DEZINFEKAVIMO BEI VALYMO SISTEMA

JAU 10 METŲ – NUMERIS 1. SKANDINAVIJOS LIGONINĖSE

 RENSAIR oro dezinfekavimo ir valymo prietaisas valo orą nuo bakterijų ir virusų, efektyviai įveikia COVID-19tuberkuliozę ir daugelį kitų patogenų.

Šį sprendimą sukūrė ir patentavo danų kilmės inžinierius, pats 30 metų dirbęs oro sistemų inžinerijos ir oro dezinfekcijos srityje, sėkmingai įgyvendinęs savo tikslą – sukurti prietaisą, kurio efektyvumas, patogumas ir patikimumas būtų vienodai aukšto – aukščiausio lygmens. 

RENSAIR veikimas paremtas dvigubu principu – šį prietaisą sudaro ir UV-C lempa, ir HEPA13 filtras.

RENSAIR  galimybės – didžiausios rinkoje:

  • vienas aparatas per valandą išvalo iki 560 moro
  • oro valymo efektyvumas viršija 99.98%

Aparato efektyvumą testavo skirtingos ir nepriklausomos laboratorijos. RENSAIR jau apie dešimtmetį yra naudojamas ligoninėse, klinikose bei slaugos namuose skandinavijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Esminis šio aparato privalumas ir išskirtinumas: UV-C lempa yra įdiegta cilindro formos HEPA13 filtro viduryje ir nuolatos šviečia ant viso filtro paviršiaus, kur ir yra sugaunami visi iš aplinkos ateinantys patogenai. UV-C šviesos pagalba suardomos patogenų DNR ir RNR. Tai užtikrina HEPA13 filtro ilgaamžiškumą ir neleidžia sulaikytiems patogenams daugintis. Tai iš tiesų unikalus, efektyviausias sprendimas Jūsų patalpų oro dezinfekcijai.

Teirautis apie prekę: